Atpakaļ

ELIZABETE GARDEN RESIDENCE

  • ELIZABETE GARDEN RESIDENCE
  • ELIZABETE GARDEN RESIDENCE
  • ELIZABETE GARDEN RESIDENCE
  • ELIZABETE GARDEN RESIDENCE
  • ELIZABETE GARDEN RESIDENCE
  • ELIZABETE GARDEN RESIDENCE
  • ELIZABETE GARDEN RESIDENCE

Dzīvoklis jaunajā dzīvojamajā kompleksā Elizabete Garden Residence ir ideāls risinājums tiem, kas augstu vērtē mūsdienīgu komfortu un vēlas dzīvot klusi un mierīgi, atrodoties pilsētas vēsturiskajā centrā.

Residences apartamenti – tās ir plašas telpas ar platību no 145 līdz 220 m2, kurām ir atvērtās terases,
graciozi balkoni un kamīni, augsti griezti un lieli logi. Dzīvokļu plānojuma un dizaina izstrādē piedalījās
itāļu kompānija FPA (Franzina+Partners Architettura).

Iespējams, Elizabete Garden Residence ir vienīgais augstākās klases dzīvojamās ēkas projekts Klusajā centrā, kas mājas iedzīvotājiem piedāvā personīgo sporta zāli, SPA centru, vasaras dārzu un slēgto autostāvvietu pagalmā.

Rīdzinieki uzskata, ka Klusais centrs ir pats respektablākais rajons, kurā dzīvot. Tā atšķirība no pārējā pilsētas centra slēpjas jau pašā nosaukumā.

Te nav tāds skaļums un ļaužu pūlis kā citās pilsētas centra daļās, te ir daudz parku un skvēru, viegli risināms ir auto novietošanas jautājums, kā arī var sastapt mazāk tūristu. Dzīvot Klusajā centrā ir prestiži un ērti; šeit var pārvietoties kājām, jo viss ir līdzās – restorāni, veikali, kultūras dzīve.

Rīgas Kluso centru var saukt arī par biznesa centru, jo tieši šeit atrodas lielākā daļa banku, biroju, komerciālo iestāžu, kā arī dzelzceļa stacija un pasažieru osta.

Viena no ēkas īpašībām ir veiksmīgais 19. gs. arhitektūras apvienojums ar izsmalcinātu stilu un augsto tehnoloģiju iekārtām.
Dzīvojamā ēka ir pilnībā renovēta.

Rekonstrukcijas  laikā koka starpstāvu pārsegumi tika nomainīti pret jauniem betona, ēkā tika uzstādīts lifts, kā arī dzīvokļi tika sagatavoti kamīnu izbūvei. Tagad katram dzīvoklim ir izsmalcināti balkoni, vērsti ar skatu pret dārzu, bet katrai guļamistabai ir sava atsevišķa vannas istaba.

Dzīvokļi ir aprīkoti ar mūsdienīgām augsto tehnoloģiju sistēmām, ieskaitot: automātiskās ventilācijas sistēmu un gaisa kondicionēšanu vairākiem blokiem, autonomās apsildes sistēmas kontroli un pilnu telekomunikāciju pakalpojumu paketi.

Cenu lapa PFD pielikumā.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu