Atpakaļ

KADO KARIM

 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM
 • KADO KARIM

Projekta arhitektūra – tās ir plūdenas līnijas, noapaļotas formas, mierīgas un dabiskas, līdzīgas tās apkārtējai videi. Viļņi slīpē akmeņus, vējš sadzen smiltis irdenās kāpās, priedes ar ieapaļiem vainagiem skar peldošus mākoņus.

Dāvana no Karīma – mūsdienīgs dzīvojamais komplekss, kuram nav analogu Baltijā.

Tā realizēšanai ir izveidota profesionāļu komanda, ir ielūgtas pasaules labākās kompānijas, ir izmantotas jaunākās izstrādes tehnoloģijas arhitektūrā un dizainā. Projekta arhitekts – visautoritatīvākais Latvijas arhitekts Andis Sīlis.

MAISON de KARIM -
vārda māja, apartamentu plānojumu izstrādāja pats Karīms Rašīds.
Vislielākā māja, kas ietver sevī 6 apartamentus un 3 penthausus augšējā stāvā, ar plašām terasēm uz jumta.
 
MAISON de MER
ir izvietota no jūras puses.
Nosaukums, kas tulkojumā no franču valodas atspoguļo reālo atrašanās vietu. Mājā ir 4 apartamenti un 2 penthausi augšējā stāvā.
Apartamentu interjerus izveidoja labākie Latvijas dizaineri – Andis Sīlis, Jurijs Andrejevs, Karīna un Ulvis Ābiķi, Mareks Birznieks
 
MAISON de PARC
ir izvietota no Dzintaru dabas parka puses.
Tāpēc mājas nosaukums arī atbilst tās reālajai izvietošanai. Mājā ir 4 apartamenti un 2 penthausi augšējā stāvā.
Māja ir paredzēta tiem, kuri gribēs ielūgt projektā viņiem tuvus domubiedrus, arhitektus, paust savu individualitāti, radīt savu un neatkārtojamu apartamentu dizainu.

 

Paaugstināta drošība aizsardzības sistēmu jomā. Slēgtā apsargājamā teritorija, čipa pieejas kartes, automātiskie vārti ar vadības pulti, IP kameras, namruņi, signalizācija ar izvadi uz apsardzes firmas pulti, bruņu žalūzijas.

Aromātiskās tabakas un elitāro alkoholisko dzērienu cienītāji nenoturēsies vilinājuma priekšā ielūkoties stilīgā cigāru istabā Kado Karim, kas ir stilizēta kulta telpa īstiem džentelmeņiem. Šeit valda stabilitātes un mierīguma atmosfēra, kas ir tik nepieciešama mūsdienīgam lietišķam cilvēkam.

Cigāru istaba ir aprīkota ar speciālu iekārtu, kas uztur unikālu mikroklimatu, kurš ļauj padarīt atpūtu istabā par maksimāli komfortablu. Cigāru istaba der lietišķiem pasākumiem un VIP pārrunām. Cigāru istabā var pasūtīt vieglas uzkodas, izmantojot Kado Karim konsjeržu servisa pakalpojumus.

 

Dzīvojamais komplekss KADO KARIM ir izvietots pašā Jūrmalas centrā, Dzintaros, triju minūšu gājienā no jūras, Jomas promenādes un Dzintaru koncertzāles.

Īpaša KADO KARIM priekšrocība ir tā, ka kompleksa izvietojums veiksmīgi apvieno sevī visu kūrorta ievērojamo vietu tuvumu un klusas komfortablas dzīvošanas iespēju dabas apkārtnē. Komplekss ir apslēpts no raibas un spilgtas kūrorta dzīves kvartāla iekšienē un atrodas labiekārtotā dabas parka „Dzintari” tiešā tuvumā, ar bērnu rotaļu laukumiem, skriešanas, velosipēdu celiņiem un pastaigas alejām.

Attālums līdz Rīgas centram – 23 km,
līdz Rīgas lidostai – 13 km.

KADO KARIM – mūsdienīgās inženieru un dizaineru domas kvintesence, vesela jaunāko tehnisko izstrāžu kolekcija.

Pirmo reizi Austrumeiropā šeit tiks pielietota koncepcija SMART CITY. Ar mobilā tālruņa palīdzību īpašnieki varēs vadīt visas pamatierīces savos apartamentos – apkuri, apgaismojumu, drošību, elektriskās ierīces, gaisa attīrīšanu utt.

Dzīvojamais komplekss ir aprīkots ar gaisa ventilācijas un rekuperācijas sistēmu. Pazemes autostāvvieta ir aprīkota ar piespiedu ventilācijas sistēmu ar CO2 devējiem.

Kompleksā ir gāzes apkure, autonomā gāzes katlu telpa. Apartamentos – konvektori ar temperatūras regulēšanas iespēju.

Pašu ģenerators, kas nepieciešamības gadījumā padara kompleksu neatkarīgu no pilsētas elektrības tīkliem.
Mājās ir paredzēti lifti, kuri nogādā no jebkura stāva uz pazemes autostāvvietu. Penthausos – individuālie lifti, kas ved uz jumtu.
Fasāžu apdarei un dekoram ir izmantoti projektam speciāli izgatavotie Vācijā inovācijas materiāli, kopā ar dizaina perforētām žalūzijām.

Veicot iekšējo telpu un terašu apdari, ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli un elitāro jahtu klases tehnoloģijas.

Griestu augstums ir 3 metri.

Dzīvojamā kompleksa kopējā teritorija – 5 352 m2.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu