Atpakaļ

CLUB 10

  • CLUB 10
  • CLUB 10
  • CLUB 10
  • CLUB 10
  • CLUB 10

Dzīvojamais komplekss ir trīsstāvu ēka ar vienu kāpņu telpu, 10 apartamentiem un pazemes autostāvvietu. Bez autostāvvietas, kurā iespējams novietot 12 mašīnas, četros pirmā stāva dzīvokļos ir izejas uz terasēm, kas atrodas dienvidaustrumu un ziemeļrietumu pusēs. Iebraukšana teritorijā notiek caur vārtiem ar tālvadības pults palīdzību. Blakus iebrauktuvei zemesgabalā ir paredzēta vieta atkritumu konteineriem. Teritorijā ir arī neliels bērnu laukumiņš un labiekārtota zaļā zona iedzīvotāju atpūtai. Pirmajos divos stāvos atrodas četristabu un trīsistabu dzīvokļi ar balkoniem, bet trešajā stāvā – divi plaši četristabu dzīvokļi ar terasēm. Gandrīz visi dzīvokļi mājā ir vērsti uz vairākām gaismas pusēm, dzīvokļu izvietojums mājas kopējā plānā – stūra. Pagrabstāvā atrodas palīgtelpas atbilstoši dzīvokļu skaitam, kur iespējams novietot velosipēdus, slēpes utt. 

Clubs 10 – tie ir tikai 10 dzīvokļi, sākot no 63 m2 līdz 140 m2, visos dzīvokļos ir viesistaba, virtuve – ēdamistaba, atsevišķas higiēnas istabas. Apartamenti atšķiras ar guļamistabu skaitu un papildus vannas istabām. Katrā dzīvoklī ir panorāmas logi no grīdas līdz griestiem, ir balkons un terase. Dzīvokļos nav iekšējo nesošo sienu, kas ļauj veikt brīvu plānojumu. Pēc vēlēšanās būvniecības stadijā iespējams izvēlēties vienu no trim jūsu nākamās dzīvojamās telpas dizaina variantiem. 

Šobrīd dzīvokļa cena pirmajā stāvā ir sākot no 260000 eiro, otrajā stāvā no 312000 eiro un trešajā stāvā tikai divi dzīvokļi par cenu 575000 eiro.

Īpašums atrodas Bulduru centrā, skaistā vietā. 500m rādiusā atrodas tīra un sakopta pludmale, lielveikali, skola, bērnu dārzs, sporta klubi, baseins, SPA centri, tenisa korti, boulings un skaistumkopšanas saloni. Ērta sabiedriskā transporta kustība. Ēka atrodas 25 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, 15 minūšu brauciena attālumā no lidostas ”Rīga” un 20 minušu gājienā no Dzintaru koncertzāles. Tikai 1km līdz Līvu akvaparkam. 

Ūdensapgāde:
Ūdensapgādes sistēma ar papildus filtriem. Katrā dzīvoklī tiek ierīkota individuālā ūdens patēriņa uzskaites sistēma.

Siltumapgāde:
Dzīvojamā kompleksa pagrabstāvā tiek ierīkota individuālā gāzes katlu māja. Gaisa temperatūras regulēšana dzīvoklī notiek ar radiatoros ierīkotā termoregulatora palīdzību. Siltumenerģijas patēriņa uzskaite katrā dzīvoklī ir individuāla ar dzīvokļos ierīkoto siltuma skaitītāju palīdzību. 

Ventilācija:
Pastāvīgu svaigā gaisa apmaiņu dzīvojamā kompleksā nodrošina mājā ierīkotā piespiedu ventilācijas sistēma. Ventilācijas sistēmas risinājums – būtisks papildinājums mājas siltumapgādes sistēmai un ieekonomē aptuveni 20-30% no mājā patērētās siltumenerģijas.

Apgaismojums un elektrība:
Kopējās lietošanas telpas ir aprīkotas ar sensoro apgaismojuma sistēmu – tā būtiski ieekonomē ēkā patērēto elektroenerģiju. 
Dzīvokļos paredzētā elektrotīklu jauda ļauj tajos izmantot jebkuru mūsdienīgu sadzīves elektrotehniku. Mājas slīpās virsmas – invalīdu nobrauktuves ieejai ēkā un izbraukšanai uz autostāvvietu un ārējās ūdensnotekas tiek apsildītas, lai novērstu šo virsmu apledošanu un slīdēšanu.

Vājstrāvas tīkli:
Visos dzīvokļus ir pievadi Interneta, kabeļtelevīzijas, telefona tīklu un videomagnetafona tīklu pieslēgšanai. Katrā dzīvoklī ierīkota apziņošanas sistēma un ugunsdzēšanas sistēma.

Siltumizolācija un skaņas izolācija:
Atbilst siltumizolācijas un skaņas izolācijas prasībām. Projekta ietvaros iespējams ierīkot īpašu skaņas izolācijas programmu, kura tiek realizēta ne tikai attiecībā uz ēkas konstrukcijām, bet arī uz visiem inženieru tīkliem un to iedarbību.

Drošības sistēma:
Mājas koplietošanas telpās, ap māju , tai skaitā arī autostāvvietā notiekošā kontroli nodrošina videonovērošanas kameras. Dzīvojamās mājas iedzīvotāji varēs ienākt kāpņutelpā ar piekļuves kartiņu palīdzību. Viesi ar attiecīgā dzīvokļa iedzīvotājiem sazinās ar videodomofona palīdzību, kas atrodas pie ieejas kāpņutelpā. Visā dzīvojamajā kompleksā tiek ierīkota ugunsdzēsības drošības sistēma, kas papildināta ar īpašu aprīkojumu, kurš dūmu parādīšanās gadījumā nodrošina to izvadīšanu no ēkas, nepieļaujot to uzkrāšanos.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu