Atpakaļ

ELEGIA

  • ELEGIA
  • ELEGIA
  • ELEGIA
  • ELEGIA
  • ELEGIA
  • ELEGIA
  • ELEGIA
  • ELEGIA

Projekts atrodas Jūrmalas prestižākajā daļā – Bulduru prospektā, 1. līnijā vien 200 metru attālumā no jūras. Jūrmala spēj ieraut jautrības dzīlēs, bet ļauj arī veldzēties klusumā un vienatnē, rosinot romantisku harmoniju. Jūrmala — ,,Pilsēta uz viļņa”, lielākais kūrorts Baltijā, atrodas 20 km attālumā no Rīgas, Rīgas jūras līča krastā. Unikāla, zeltaina, samtaina pludmale, kas stiepjas 32 kilometru garumā. Pludmales Jūrmalā atbilst visaugstākajiem tīrības, infrastruktūras un drošības līmeņa Eiropas standartiem un katru gadu izpelnās ES Zilo karogu. Jūrmalas centrālajās pludmalēs aizliegts smēķēt un pastaigāties ar suņiem. Neatkārtojamību Jūrmalai piešķir seklā jūra, kurā var ne tikai peldēt, bet arī staigāt, stāvēt, sēdēt un gulēt, kā arī augstās priedes, kas ieskauj pludmali, ar skujām piesātināts gaiss un ērtās kāpas.
Jūrmala — tā ir pilsēta-parks, apbūvēta galvenokārt ar divstāvu oriģinālas arhitektūras savrupmājām, koka arhitektūru un modernām kotedžām. Šeit valda klusums, nekādas steigas un pilnīgs miers, kopti bruģēti celiņi, ne pārāk platas ielas, zaļumos ieskautas mājas, apcirpti zālāji un puķu dobes. Jūrmalā atrodas unikāli minerālavoti un ārstnieciskās dūņas. Jūrmalas sanatorijām un pansionātiem ir bagātīga pieredze daudzu slimību ārstēšanā, un tie piedāvā atveseļošanās procedūras par pieņemamām cenām. Jūrmalā ir attīstīta atpūtas un izklaides infrastruktūra: kafejnīcas, restorāni, tenisa laukumi, spēļu zāles. Koncertzālē ,,Dzintari” visu vasaru notiek pasaules mēroga zvaigžņu koncerti, festivāli ,,Jaunais vilnis”, ,,Jautro un atjautīgo klubs” („КВН”), ,,Jūrmala”. Galvenā gājēju iela — Jomas iela — vienmēr kā Latvijas Karte. Jūrmala ir pārpildīta ar tūristiem, visdažādāko preču tirgotavām, cukurvates un aromātisku vafeļu pārdevējiem, gaisa baloniem, bet galvenais — no šejienes var nokļūt līdz vislabākajai pludmalei: no Bulduriem līdz Majoriem ar daudzām vasaras kafejnīcām, šūpolēm un volejbolu laukumiem. Ja laika apstākļi pievils, vienmēr izglābs „Līvu Akvaparks” — ūdens atpūtas komplekss, kurš var uzņemt līdz 1500 cilvēku vienlaikus.

Jaunais dzīvojamais komplekss „Elēģija” sastāv no 3 atsevišķām mājām, kas apvienotas vienā kompleksā.
Mūsdienīgas komunikācijas, daudzpakāpju drošības sistēma, skaņu izolējoši logi, klusi lifti, pazemes autostāvvieta. Labiekārtots iekšpagalms, bērnu rotaļlaukums. 

Elēģija – skan poētiski un sentimentāli... kā pati Jūrmala – reizēm vētraina un jautra, citkārt klusa un mierpilna. Kompleksā ir 38 dzīvokļi, pazemes autostāvvieta ar 46 vietām, restorāns, bārs un veikals. Ēkas celtas no mūsdienīgiem un kvalitatīviem materiāliem, tām ir rūpīgi pārdomāts plānojums īpaši jums un vislabākajiem jūsu atpūtas mirkļiem. Istabu skaits: no 2 līdz 4. Platība: no 49 līdz 150 kv.m. Cenu lapa -  PDF pielikumā. Papildus informāciju par projektu, kā arī dzīvokļu plānus var saņemt sazinoties ar mums .

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu