Atpakaļ

GERTRUDES 23

GERTRUDES 23

Daudzdzīvokļu māja Ģērtrudes ielā 23 ir viena no retajām Rīgas centrā izvietotām mājām, kurai ir autonoms gāzes apkures un ūdens uzsildīšanas mezgls. Pateicoties šim risinājumam ziemas sezonā mājas iemītnieku izmaksas par apkuri būs būtiski zemākas nekā iedzīvotajiem blakus esošajās mājās, kuras ir pieslēgtas pilsētas centrālai apkures sistēmai. Attālināta dzīvokļu gāzes skaitītāju kontroles sistēma ļaus efektīvi kontrolēt siltuma patēriņu katrā dzīvoklī. Visi ūdens, apkures, elektroinstalācijas un zemsprieguma tīklu maģistrālie vadi izvietoti kāpņu telpās, ārpus dzīvokļiem. Šāds risinājums ļaus efektīvi nodrošināt resursu patēriņa uzskaiti un veikt nepieciešamo maģistrālo vadu remontu.

Daudzdzīvokļu māja tiks aprīkota ar visiem mūsdienu sakaru tīkliem, kabeļtelevīziju un satelīttelevīziju, kā arī ar mūsdienu apsardzes sistēmu – kodu atslēgām un sarunu ierīcēm pie ārējām durvīm, kā arī videonovērošanu.

Mēs piedāvājam dažādas konfigurācijas un platības dzīvokļus ar pilno apdari. No stūdijām - 42m2, līdz apartamentiem -140m2.

Jūsu jaunais dzīvoklis atradīsies daudzdzīvokļu namā, kas ļoti organiski iederas Rīgas vēsturiskajā centrā. Visapkārt jūtams 20.gadsimta sākumam raksturīgā nacionālā romantisma gars – skaistas ēkas, tuvumā katoļu un pareizticīgo baznīcas, vecas bruģētas ieliņas… Kopumā tas veido neatkārtojamu, tikai šai pilsētas daļai  raksturīgu gaisotni.

 
Pateicoties tam, ka daudzdzīvokļu māja atrodas pašā Rīgas sirdī, visas pilsētnieku komfortablai dzīvei nepieciešamās ērtības ir Jūsu rīcībā – skola, bērnu dārzs, vairāki lieli tirdzniecības centri un veikali, kafejnīcas un restorāni dažādām gaumēm atrodas dažu kvartālu tuvumā.
 
Slavenie Rīgas parki atrodas 10 minūšu gājienā no Jūsu mājām, bet līdz Vecrīgai – Latvijas un Eiropas kultūrvēsturiskā mantojuma pērlei – tiksiet 15 minūtēs lēnā solī.
 
Muzeji un teātri, kino un izklaides centri… Jums nebūs jāuztraucas, ka nokavēsiet izrādi Latvijas Nacionālajā operā, kā arī par to, kur novietot savu transportlīdzekli. 10-15 minūtēs Jūs, mierīgi pastaigājoties, tiksiet līdz jebkuram centrā izvietotam pilsētas teātrim un visām populārākām izklaides vietām.
 
Sabiedriskā transporta pieturas atrodas 5 minūšu attālumā no Jūsu mājām. Ar autobusu, trolejbusu vai tramvaju līdz jebkurai Rīgas pilsētas daļai var tikt 20-30 minūšu laikā.

Mūsu daudzdzīvokļu māja ir viena no retajām Rīgas centrā izvietotām mājām, kurai ir autonoms gāzes apkures un ūdens uzsildīšanas mezgls. Pateicoties šim risinājumam ziemas sezonā mājas iemītnieku izmaksas par apkuri būs būtiski zemākas nekā iedzīvotajiem blakus esošajās mājās, kuras ir pieslēgtas pilsētas centrālai apkures sistēmai. Attālināta dzīvokļu gāzes skaitītāju kontroles sistēma  ļaus efektīvi kontrolēt siltuma patēriņu katrā dzīvoklī.

Visi ūdens, apkures, elektroinstalācijas un zemsprieguma tīklu maģistrālie vadi izvietoti kāpņu telpās, ārpus dzīvokļiem. Šāds risinājums ļaus efektīvi nodrošināt resursu patēriņa uzskaiti un veikt nepieciešamo maģistrālo vadu remontu.
 
Daudzdzīvokļu māja tiks aprīkota ar visiem mūsdienu sakaru tīkliem, kabeļtelevīziju un satelīttelevīziju, kā arī ar mūsdienu apsardzes sistēmu – kodu atslēgām un sarunu ierīcēm pie ārējām durvīm, kā arī videonovērošanu.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu