Atpakaļ

GARDEN APARTMENTS

  • GARDEN APARTMENTS
  • GARDEN APARTMENTS
  • GARDEN APARTMENTS

Dzīvojamā kompleksā ir uzbūvētas 2 daudzdzīvokļu mājas (Anna un Bella), kā arī 1 atsevišķa privātmāja (Eugenia). Visiem apartamentiem ir plašas terases, kuras pēc vēlēšanās var ērti iekārtot atpūtai, savukārt lielākajai daļai pirmā stāva dzīvokļu pieder neliels dārziņš ar dzīvžogu. Lieli koka panorāmas logi līdz pat grīdai ļauj katrā dzīvoklī ciemoties gaismai un saules stariem. Dzīvokļi  ir nodoti ekspluatācijā ar pilnu aukstas klases iekšējo apdari. Visos dzīvokļos ir ozola masīvkoka dēļu grīda, krāšņas dizaineru flīzes koridoros un sanitārajos mezglos, akmens masas vannas, kvalitatīva santehnika, kā arī lieliskas ozolkoka durvis.

Iedzīvotāju atpūtai un ērtībām esam radījuši apburošu piemājas parku ar romantiskiem soliņiem nomaļākas vietās. Dārza laternu apgaismojumā iedzīvotāji var pasēdēt un palasīt kādu grāmatu vai pabūt vienatnē ar sevi un savām domām. Piemājas parkā ir uzceltas divas, ar dārza mēbelēm aprīkotas koka lapenes, kur var lieliski pavadīt laiku draugu lokā un svinēt ģimenes svētkus. Viena no lapenēm ir aprikota ar iebūvētu grillu. Parkā  zaļas pļaviņas mijas ar mūžzaļas tūju, brīnumskaisti krūmu un rododendronu stādījumiem, taču pati krāšņākā dārza rota rota ir tur sastādītie augļu koki (ābeles, bumbieres, plūmju koki)- māju iedzīvotāji varēs mieloties ar pašu dārzā augušiem augļiem. Domājot par bērnu vēlmēm ir ierīkots kvalitatīvs, dudzfunkcionāls rotaļu laukums.

Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu apdari. Cenas: no 165 000 EUR.

Mums ir pieejama informācija par visiem dzīvokļiem šajā projektā, kuri tiek piedāvāti pārdošanai. Papildu informāciju par dzīvokļiem un projektu var iegūt, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

 

Mežaparks ikvienam piedāvā iespēju aktīvi pavadīt laiku ar savu ģimeni, draugiem vai kolēģiem: mežā vai ezera krastā, klausoties putnu dziesmās un vērojot dabas skaistumu, braucot ar riteni, ragaviņām vai skrituļslidām, ar dēli vai uz slēpēm. Mežaparku ir iemīlējuši velosipēdisti, jo tā rietumu pusē ir izbūvēti speciāli marķēti veloceliņi, kuri ved mežā. Tie, kuri nebaidās apmaldīties, var droši braukt pa nemarķētajām takām, kuru Mežaparkā ir tik daudz, ka ne saskaitīt. Savukārt tos, kuriem patīk eleganti braukāties vai sacensties uz ātrumu ar citiem skrituļošanas mīlētājiem, sagaida asfaltēti celiņi. Tumšajos vakaros celiņi tiek izgaismoti un ziemā attīrīti no sniega. Samtainajās augusta naktīs un tumšajā februārī Latvijā ir vērojams zvaigžņu lietus, lai to varētu vērot, ir vajadzīga vieta ārpus izgaismotās pilsētas un tāda vieta ir Mežaparka lielā pļava. Tā atrodas omulīgā priežu silā. Bērnus vienmēr piesaista rotaļu laukums. Šūpoles, trepītes un slīdkalniņi – šie maģiskie būvējumi kā magnēts pievelk katru bērnu. Tādas izklaides un attīstības iespējas Mežaparkā piedāvā brīnišķīgs labiekārtots rotaļu laukums, kurā sev aizraujošas nodarbes atradīs ne tikai paši mazākie, bet arī pusaudža vecuma bērni. Viena no piedāvātajām Mežaparka izklaides iespējām ir Meža kaķa trase – aprīkota trase ar šķēršļiem, kuri piestiprināti uz meža kokiem un atrodas diezgan augstu virs zemes.No vienas puses Mežaparka teritorija robežojas ar Ķīšezeru, kura krastā atrodas labiekārtota peldvieta, kur regulāri tiek pārbaudīta ūdens kvalitāte, ir pludmales, kā arī neliela laivu, jahtu un ūdens motociklu piestātne.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu