Atpakaļ

GulfHouse

  • GulfHouse
  • GulfHouse
  • GulfHouse
  • GulfHouse
  • GulfHouse

Klusais centrs ir prestižākais un cienījamākais rajons Rīgā. Šeit gleznainu parku un dīķu ieskautas slejas galvaspilsētas brīnišķīgākās celtnes. Katra no tām ir unikāla un neatkārtojama. Šeit valda jūgendstils un gandrīz katrs nams ir augstās arhitektūras mākslas darbs. Tas ir solīdu biroju, smalku restorānu un omulīgu kafejnīciņu rajons, šeit izvietojušās dažādu valstu vēstniecības, starptautisku uzņēmumu un augsti profesionālu advokātu biroji. Šeit, tiešā pilsētas biznesa centra tuvumā, dienā dzīve rit nesteidzīgi un arī vakara un nakts stundās valda miers un klusums.

Pašā Rīgas sirdī, pilsētas klusajā centrā Vidus ielā 5 blakus tā saucamajai Muižnieku ligzdai ir uzcelta jauna unikāla dzīvojamā māja – XXI gadsimta arhitektūras paraugs, kurš lieliski iekļaujas apkārtējā vidē. Elegantā, spožā fasāde apvienojumā ar granītu pirmā stāva augstumā piesaista pat visprasīgāko pircēju uzmanību. Šī ir vienīgā mūsdienīgā ēka šajā klusā centra daļā un viena no nedaudzajām jaunbūvēm pilsētas vēsturiskajā rajonā.  

Atsevišķi elementi neuzbāzīgi atgādina par atrašanās vietas vēsturisko vērtību un izceļ neatkārtojamo GulfHouse arhitektūru.

 Vienā gadījumā tās ir krokotās jūgendstila formas – dabas motīvi un gludas līnijas kļūst par mēbeļu, gaismas objektu un sienu apdares elementu vadmotīvu. Citā izpildījumā tie ir vīrišķīgāki, konstruktīvāki risinājumi, kur dominē plaknes un smalkas ģeometriskās līnijas.  

Ja Jūs dodat priekšroku aktīvam, radošam interjera risinājumam, tad, iespējams, Jums patiks aktuālās itāļu dizaina interjera tendences, kam raksturīgas inovācijas un koši krāsu akcenti un dekori. Savukārt mierīgāku vidi savai ikdienai izvēlēsies franču dizaina cienītāji, novērtējot eleganti neitrālās krāsu gammas un dabiska materiāla apdari un tekstilijas.

 

GulfHouse  iedzīvotāji ik dienu varēs baudīt augstākās klases komfortu, kuru nodrošinās automatizācija un augsto tehnoloģiju iekārtu izmantojums. Sistēma „gudrā māja” (angļu val. smart home) katram dzīvoklim sniedz drošību, komfortu un resursu ietaupījumu. Tā sniedz iespēju ne tikai nolasīt internetā visus dzīvokļa uzturēšanas un apsaimniekošanas datus, bet arī attālināti mainīt energokontroles parametrus un iestatīt diennakts režīmu. Atgriežoties no tāla brauciena, pat vēsā dienā mājās jūs gaidīs komforts un siltums.

Piecpadsmit sešstāvu ēkas dzīvokļi īpašniekiem būs pieejami jau 2016. gada nogalē.

 

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu