Atpakaļ

RIVERSIDE

  • RIVERSIDE
  • RIVERSIDE
  • RIVERSIDE
  • RIVERSIDE
  • RIVERSIDE
  • RIVERSIDE

Ģimenes mājas tiek piedāvātas ar pilnu apdari, kas ietver marmora grīdas un kāpnes. 
Augstākā līmeņa komforta nodrošināšanai ēkas ir aprīkotas ar vismodernākajiem elektrotīklu sistēmu, notekūdeņu attīrīšanas sistēmu, gaisa kondicionēšanas sistēmu un ugunsdrošības sistēmu risinājumiem. Tāpat visi mājokļi ir aprīkoti ar centrālo ūdensapgādi un autonomu gāzes apkures katlu. Būvējot ciematu īpaša ievērība ir pievērsta ēkas energoefektivitātei. Arhitekts ir veidojis mājas formas tā, lai ziemās siltums uzturētos pēc iespējas ilgāk. Lai ēkas būtu pēc iespējas ekonomiskās, tajās ir ierīkota ""Gudrā māja"" sistēma, kas ļauj kontrolēt māju inženierkomunikācijas attālināti - arī no darba vietas.

Riverside atrodas blakus teiksmainajai Lielupei, kuru šķērsojot pa 500 m attālo tiltu ir iespējams nokļūt ar iespējām bagātajā Jūrmalā. 1,4 km attālumā pieejams viens no Jūrmalas lielākajiem pārtika veikaliem - Rimi Lielupe, bet 2,2 km attālumā esošais Bulduru tirgus ar plašo augļu un dārzeņu klāstu, kas nodrošinās ar visu gardu vakariņu pagatavošanai. Īpašu svētku sajūtu radīs 2,5 km attālais restorāns ""Aquarius"" vai 5,6 km attālais godalgotais restorāns '"" 36.līnija"". 
Bērnus visos gadalaikos priecēs 1,4 km attālumā esošais ""Līvu akvaparks"" vai pēc 2,5 kilometriem esošais boulinga klubs ""One"". Burvīgas ģimenes brīvdienas nodrošinās 2,6 km attālais jahtklubs. SPA procedūras patīkami relaksēs 2,5 km attālais Amber SPA Boutique Hotel. Kultūras baudītāji atradīs sev piemērotu izklaidi Dzintaru koncertzālē, kas atrodas tikai 4,4 km attālumā. Turpat arī izklaides iespējas paver Jomas ielas kvartāls ar augstas kvalitātes restorāniem, mūzikas klubiem un dzirkstošu naktsdzīvi.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu