Atpakaļ

VIVALDI PLATINUM

  • VIVALDI PLATINUM
  • VIVALDI PLATINUM
  • VIVALDI PLATINUM
  • VIVALDI PLATINUM
  • VIVALDI PLATINUM
  • VIVALDI PLATINUM
  • VIVALDI PLATINUM
  • VIVALDI PLATINUM
  • VIVALDI PLATINUM

Mājas būvniecībā ir izmantoti skandināvu un Latvijas celtniecības materiāli. Sienas siltinātas ar akmens vati. Tas ir materiāls, kas „elpo”, nodrošinot gaisa cirkulāciju un infiltrāciju, kas savukārt ļauj izvairīties no mitruma uzkrāšanās konstrukcijās. Ārsienas ir siltinātas ar vati divos slāņos – ar fasādes vati 120 mm biezumā un ar pretvēja vati, kuras biezums ir 30 mm. Mājas ārējā apdare ir izgatavota no Kanādas priedes. Termiski apstrādātā koksne nav siltumvadītāja, tāpēc tā ir ideāli piemērota apšuvumam un ārējo virsmu apdarei. Regulāra ieeļļošana nodrošina noturību pret apkārtējās vides ietekmi, kas savukārt nodrošina elegantu ārējo izskatu daudzu gadu garumā. Dēļi ir klāti ar „Caparol” eļļu. Koka segums ir arī terašu grīdām. Stiklam ir ievērojama vieta projektā – lielākā fasādes daļa izgatavota tieši no tā. Stikla fasādes izgatavotas no alumīnija sistēmas „Schuco” un no dubultajām trīsstiklu paketēm 6+4+4. Visi fasādes stikli ir rūdīti. Terasēs izvietotās margas izgatavoti no tripleksa stikla.Mājā izvietoti divi firmas „Schindler” lifti. Liftu šahtu sienas ir caurspīdīgas, no rūdīta tripleksa stikla 4+4.

Autostāvvietas vārti un pazemes autostāvvietas barjera ir aprīkoti ar tālvadības sistēmu un atveras ar pults palīdzību. Abas mājas kāpņutelpas un katrs dzīvoklis ir aprīkots ar video domofonu. Mājas pagrabā ir izvietota gāzes katlu telpa. Siltuma un patērētā ūdens uzskate tiks veikta attālināti, ar radioskaitītāju palīdzību, kuru rādījumi jums tiks nosūtīti uz elektronisko pastu. Katra dzīvokļa individuālie elektroenerģijas skaitītāji arī ir izvietoti mājas pagrabā. Katram dzīvoklim ir paredzēts spriegums 25 ampēri. Grīda katrā dzīvoklī sastāv no akmens vates slāņa un sausa betona, kas nodrošina kā siltumizolāciju, tā arī speciālu skaņas izolāciju. Starpsienas starp dzīvokļiem ir būvētas no keramzīta – betona blokiem 200 mm biezumā un ar 5 MPA blīvumu.

Dzīvojamais komplekss Vivaldi Platinum atrodas Jūrmalas kūrorta vecākajā daļā – Dubultos. No rezidences līdz Jūrmalas centram var nokļūt 15 minūšu ilgā pastaigā, līdz jūrai -  5 minūšu gājienā.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu