Atpakaļ

J5

  • J5
  • J5
  • J5
  • J5
  • J5
  • J5
  • J5

J5 atrodas pilsētas daļā, ko dēvē par kluso centru. Šeit ir labākais, ko pilsētas centrs var sniegt – infrastruktūra, prestižs, labsajūta un kultūra. Miera sala lielpilsētas vidū, kur zaļo koki un plaukst pat akmens, jo tieši šeit vienuviet mājo arī krāšņākie Rīgas jūgendstila paraugi.

J5 iedzīvotājiem nozīmē ne tikai dzīvojamo telpu, bet arī rūpes un attieksmi. No autostāvvietas līdz dizainera pakalpojumiem, no dzīvokļa uzkopšanas līdz biļešu rezervācijai. 

Ēku kompleksa 2. korpusa pirmajā stāvā atradīsies restorāns. Mājas iedzīvotājiem tiks nodrošināta apkalpošana dzīvoklī, kā arī iespēja rīkot banketus restorāna telpās.

Lai dotos kruīzā, dzīvokļu īpašniekiem pieejama "J5" jahta ar kapteini. Aktīvai atpūtai piedāvājam veikborda kuteri "Malibu" ar visu nepieciešamo inventāru ūdens sportam.

Par iedzīvotāju komfortu un labsajūtu rūpēsies konsjerža serviss, kas nodrošinās visu nepieciešamo iedzīvotāju ērtībām: dzīvokļa uzkopšana, veļas mazgāšana, biļešu iegāde, transfērs un citas jūsu vēlmes un vajadzības.

J5 apkārtnē atrodamas Rīgas jūgendstila pērles – krāšņas, vēsturiskas “Art Nouveau” stila ēkas. Netālu atrodas arī Jūgendstila muzejs, kas atvērts par godu izcilajam latviešu arhitektam Konstantīnam Pēkšēnam.

Tuvāko apkārtni ieskauj vairāki krāšņi Rīgas centrālie parki - Kronvalda parks,Vērmanes dārzs un Esplanāde. Kronvalda parks ir skaists parks, kuru divās daļās sadala pilsētas kanāls. Vērmanes dārzs ir otrais senākais parks Rīgā un Esplanāde. Parkos varēsiet nodoties mierpilnām pastaigām un bērni varēs atpūsties tiem paredzētajos spēļu laukumos.Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, kas ir lielākā nacionālās mākslas krātuve Latvijā un ir viena no iespaidīgākajām historisma stila celtnēm Rīgas bulvāru lokā, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs, "Art Nouveau" muzejs un Latvijas Nacionālais vēstures muzejs.Vecrīga ir Rīgas pilsētas senākā daļa un pilsētas centrs. Tā ir iecienīta atpūtas un izklaides vieta. Krāšņajā Vecrīgas arhitektūrā pārstāvēti dažādi novirzieni.

Namu kompleksam ir 3 korpusi - divi no tiem jaunbūves, trešais - rekonstruēta 19. gadsimta ēka, kuru veidojis arhitekts Florians fon Viganovskis. Namu kompleksā ir 41 dzīvoklis ar dzīvojamo platību sākot no 44 mlīdz pat 185 m2. Dzīvokļi ir gaiši, ar lieliem logiem pilnā augstumā. Lielākajai daļai dzīvokļu ir balkoni vai terases.

Dzīvokļu īpašniekiem tiek piedāvāts izstrādāt individuālu interjera dizainu, kā arī pieejami dzīvokļi ar jau izstrādātiem dizaina projektiem.

Komplekss ir slēgta tipa un tajā darbojas 24h video novērošana.

J5 celtniecībā liels uzsvars likts uz ēkas kvalitāti, izvēloties uzticamus un kvalitatīvus būvniecības un apdares materiālus. Ēkas fasādē izmantotas Nīderlandē ražotas Vandersanden ķieģeļflīzes un tonēts minerālapmetums. Jumtam izmantots RHEINZINK titāncinka segums.

Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar kondicionēšanas iekārtām un automātisko ventilāciju vannas istabās un virtuvēs. Dzīvokļos ir uzstādīta Air-fresh sistēma, kas nodrošina pastāvīgu gaisa pieplūdi.  

Dzīvokļu apdarē un iekārtojumā izvēlēti augstvērtīgi materiāli un pasaulē pazīstamu zīmolu produkti. Grīdas - divslāņu ozolkoka parketa dēļi. Trīsslāņu pakešu logi, kas lieliski saglabā siltumu un maksimāli slāpē ielas trokšņus. Logiem trīs dažādi vēršanās režīmi.

Visās vannas istabās ir siltās grīdas. Santehnika no zīmoliem DURAVIT un PAA, ūdens maisītāji HansGrohe. Visos dzīvokļos ir iebūvēts LED fona apgaismojums un centrētais zonu apgaismojums. Katram dzīvoklim ierīkota elektroniska komunālo pakalpojumu patēriņa nolasīšanas sistēma.

Dzīvokļiem ir īpaši augsts skaņas noturības koeficients - gan starp dzīvokļiem, gan dzīvokļu ārdurvīm un koplietošanas telpām. Kompleksā pieejamas telpas mantu glabāšanai, kā arī ir paredzēta vieta bērnu ratu un velosipēdu glabāšanai.

Iedzīvotāju ērtībai izmantota KABA Master Key sistēma. Commax video namruņi savienoti ar katru dzīvokli, konsjerža servisu un ēku ieejas durvīm. Kompleksā ir gan virszemes, gan pazemes autostāvvieta ar pandusu.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu