Atpakaļ

PINEWOODS apartments

PINEWOODS apartments

Jaunais dzīvojamais komplekss Pinewood Apartments atrodas īsa gājiena attālumā no tīras smilšu pludmales. Tā ietver pavisam 30 dzīvokļi,

Jūrmala apvieno trīs galvenie kūrorta faktori: veselīgu klimatu, minerālūdens un dubļu. Izmērītais dzīves temps, tīrību vides, pakalpojumu līmenis, arhitektūras un noskaņojums pilsētas - viss atbilst tradīcijām šo unikālo pilsētas kūrorts. Profesionālā Spa nodrošina dažādas iespējas, lai izdabāt sevi, pilsētas restorāni apmierinās gardēži un jahtklubs Lielupē novērtēs spēju organizēt romantisku pastaiga pie jūras.
 
Slavenā priežu meži un balto smilšu pludmales - ir pastāvīgi pieejams dabīgs "antidepresantu". Pilsētā ir daudz iespējas sportam, vai tas ir teniss, izjādes ar zirgiem, vai vienkārši rīta jog gar pludmali. Bez Jūrmala piedāvā izklaidi visām gaumēm un vecumiem - no nogāzes uz pakalniem lielākajā ūdens atrakciju parkā reģionā, kas beidzas vasaras sezonu koncertu, jauno izpildītāju konkursā "Jaunais Vilnis" festivāls opermūzikas "Summertime" un citi prestiži notikumiem.
 
Jrmalas  infrastruktūra ir attīstīta un darbojas visu gadu.
Kultūras pilna vide, visas Jūrmalas piedāvātās izklaides, atpūta, jūra un brīnišķīgs skats uz priežu mežu . Līdz Jūrmalas smilšainajai pludmalei nesteidzīgā solī var aiziet 15 minūtēs. Dzīvojamais komplekss atrodas 200 metru attālumā no Jūras krasta  – slēgtā, apzaļumotā, apsargātā teritorijā.
Viena no dzīvojamā kompleksa svarīgākajām 
un stratēģiskajām priekšrocībām ir atrašanās vieta
Blakus atrodas priežu mežs  — Baltijas jūra 

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu