Atpakaļ

RIVERSIDE RESIDENCE

  • RIVERSIDE RESIDENCE
  • RIVERSIDE RESIDENCE
  • RIVERSIDE RESIDENCE

Ķīpsalā, tas ir Rīgas un Daugavas salu rajons, kas izvietots praktiski pretī Vecrīgai. Cauri Ķīpsalai iet viena no pilsētas transporta artērijām – Vanšu tilts. Pašai salai ir lieliski attīstīta infrastruktūra: starptautiskā skola, bērnudārzs, Tehniskā universitāte, baseins, tenisa korti, piestātne jahtām, 200 vietām, aprīkota pilsētas pludmale, biroju centri un restorāni un daudz citas priekšrocības. Projektā ar iekšējo pagalmu ietilpst 11 augstas klases apartamenti un viena privātmāja.

Pēc celtniecības beigām projektu veidos ēku ansamblis:
 
1) 4 stāvu ēka Modernisma stilā  (arhitekts Mārtiņš Nukša) - 7 dzīvokļi
 
2) 3 stāvu ēka (19.gs.arhitektūras atkārtojums) - 4 dzīvokļi
 
3) atsevišķi esoša vien ģimenes māja pagalmā - 2 stāvos - mūsdienu 21.gs.arhitektūrā.
 
Projekts veido spēli no dažādiem gadsimtiem, lielisku stila pretstatu spēli un kombināciju, tika izpildīts augstākajā celtniecības un iekšējā interjera (A+ kategorija) pakāpē. Tāpat tika izstrādāts pagalma iekšējais dizains ar apstādījumiem un mazajām arhitektūras formām.
 
Orientējošie projekta nodošanas ekspluatācijā termiņi - 2017. gada vasara.
 
 
4 stāvu ēka Modernisma stilā  (arhitekts Mārtiņš Nukša) - 7 dzīvokļi

Visi iekšējie interjeri ir maksimāli saglabāti, griestu augstums 3.10m, ir saglabāti visi vēsturiskie elementi, rozetes, veidojumi, augšējās sofites. Katrā stāvā ir izvietoti divi dzīvokļi, katrs ir ar skatu uz Vecrīgu un Ziemeļiem. Jumta stāvā ir izvietots viens dzīvoklis. Visus dzīvokļus ar pirmo stāvu savieno kāpņu telpa (restaurētas kāpnes) un lifts. Dzīvokļiem ieeja ir no pagalma puses. Dzīvoklim Nr.2 ieeja no pagalma un fasādes puses. Ēkā būs stikla pakešu 3-kārtīgie logi koka rāmī un masīvkoka durvis, jauna santehnika. Dārzā ir izstrādāts ainavisks projekts ar mazām arhitektūras formām (soliņi, lapenes, atpūtas vieta bērniem un vieta barbekju).

Dzīvokļi ir piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un santehniku.  Priekšrocība - zemi komunālie izdevumi sakarā ar to, ka projekta visām ēkām kopēji inženieru-komunikāciju tīkli.
Gāzes apkure, elektrība ar jaudas rezervi.
Rezervācijas un plānojuma apspriešanas iespēja. Celtniecības garantija.

 

3 stāvu ēka (19.gs.arhitektūras atkārtojums) - 4 dzīvokļi

No dzīvokļu logiem paveras lielisks skats uz prezidenta pili un ostā ienākošajiem kuģiem. Visus dzīvokļus ar pirmo stāvu savieno kāpņu telpa. Ieeja ēkā no pagalma puses. Dzīvoklim Nr.1 ieeja gan no pagalma puses, gan no fasādes puses. Dzīvoklim Nr.2 ir divi stāvi, ar ieeju no pirmā stāva kāpņu telpas. Jumta stāvā ir izvietots viens dzīvoklis. Masīvkoka durvis, jaunā santehnika, gāzes apkure. Iekšējā apdare būs kvalitatīva.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu