Atpakaļ

THE KEY

 • THE KEY
 • THE KEY
 • THE KEY
 • THE KEY
 • THE KEY
 • THE KEY
 • THE KEY
 • THE KEY
 • THE KEY
 • THE KEY
 • THE KEY
 • THE KEY

“Starp daudzajiem projektiem, ko pašlaik piedāvā Jūrmala, nav neviena, kas būtu līdzvērtīgs šim. Te virmo īpaša mākslinieciska aura un valda brīvas, radošas aktivitātes atmosfēra." Vispirms pārsteidz jau mājas ārējais izskats, tas rada izjūtu, ka šim nams ir kas īpašs. Ēkas vestibilā ikvienu sagaida vēl viens pārsteigums, jo, ienākot foajē, esat nokļuvis īstā izstāžu zālē.Veidojot šīs mājas jauno koncepciju, centāmies saglabāt tās iepriekšējo estētisko vidi un mākslas gaisotni, kas ļautu baudīt mākslu arī neierastā vidē. Tāpēc, pārbūvējot kādreizējo kinoteātra ēku, vispirms nolēmām izveidot tajā izstāžu zāli un tad plānojām dzīvokļu izbūvi / izvietošanu.Dabas un jūras tuvums nomierina, sajūsmina un iedvesmo, turklāt dizainera prasmīgi izmantoti akcenti rada izjūtu, ka atrodies īstā pludmalē.Projektējot ēkas fasādi, ļāvām izpausties mūsu sajūsmai par Jūrmalas vēsturisko koka arhitektūru, kas bagātīgi rotātā ar koka dekoriem.Fasādes galvenais akcents ir kvadrātveida dekoratīvi koka elementi, kas  sasaucas ar  Jūrmalas vēsturiskajām  koka apbūves tradīcijām un vienlaicīgi rada asociācijas ar kinoekrānu."

Piedāvājam 23 luksus klases apartamentus kluba tipa daudzdzīvokļu mājā labiekārtotā un prestižā Jūrmalas rajonā. Piedāvājam jaunas tendences un oriģinālus risinājumus it visā. Ikviens dzīvoklis ir unikāls projekts, kas atbilst tā īpašnieka individuālajām prasībām. Ideāls plānojums, videi draudzīgi celtniecības un apdares materiāli garantē pilnīgu komfortu.Dzīvokļu griestu augstums sasniedz 5 metrus. Katram pirmā stāva dzīvoklim ir atsevišķa ieeja no pagalma puses un brīnišķīga iespēja iekārtot savu piemājas dārziņu. Katra otrā stāva dzīvokļa priekšrocība ir terase, kuru no dzīvokļa atdala pilnībā atverama stikla siena. Katram trešā stāva dzīvokļa īpašniekam pieder apzaļumota un saulaina jumta terase – savs gabaliņš pludmales uz jumta. Ēkas vestibils ir veidots kā unikāla divu līmeņu mākslas telpa, kurā iespējams rīkot dažāda formāta pasākumus: izstādes, radošos vakarus u.tml. Vestibils ir ne tikai grezna un izsmalcināta uzgaidāmā telpa, bet vienlaicīgi kalpo kā lobija bārs, kas mājas iedzīvotājiem piedāvā īpašu apkalpošanas servisu.

Blakus atrodas priežu parks, Dzintaru Mežaparks, leģendārā Jomas iela, koncertzāle „Dzintari”, veikali, kafejnīcas un restorāni, SPA centri, bankas utt.

Tehniska informācija

Mājas tehniskais apraksts

Pamatu un cokolstāva sienu konstrukcijas - Monolītais dzelzsbetons un VST.

Pārsegumu konstrukcijas - Monolītais dzelzsbetons.

Sienas

Nesošās sienas – monolītais dzelzsbetons un VST.

Jumts - Ekspluatējams apzaļumots jumts.

Kāpņu konstrukcija - Saliekamais dzelzbetons.

Logi  Alumīnija logi ar dubulto stikla paketi.

Ēkas ārdurvis un sētas vārti  Ar kodu atslēgu un iebūvētu video sarunu iekārtu uz katru dzīvokli.

Dzīvokļu ārdurvis  Metāla ar koka apdari.

Kāpņu telpas  Ar pilnu apdari.

 

Ūdens apgādes sistēma  Jūrmalas pilsētas ūdensapgāde – pieslēgums SIA “Jūrmalas ūdens”.

Kanalizācijas sistēma  Jūrmalas pilsētas kanalizācija – pieslēgums SIA “Jūrmalas ūdens”.

Elektroapgādes sistēma  VAS “Latvenergo”.

Vājstrāvas tīkls  Ierīkota telefona, interneta un kabeļtelevīzijas instalācija ar kontaktligzdām, ugunsdzēsības signalizācija.

Apkures sistēma  Lokālā gāzes katla māja, moderns siltummezgls ar skaitītāju, katram dzīvoklim paredzēts atsevišķs siltuma skaitītājs.

Lifts  Trīs stikla panorāmas lifti.

Ventilācijas sistēma  Individuālā klimata kontrole katrā dzīvoklī un gaisa pieplūde – nosūce visās telpās.

Iekšējās apdares raksturojums

Istabas, virtuve

Griesti  Griestu augstums līdz 6 m.

Grīda  Dabīgie koka dēļi.

Sienas  Špaktelētas – gruntētas; sagatavotas krāsošanai vai tapešu līmēšanai.

Logi  Alumīnija logi ar dubulto stikla paketi.

Durvis  Koka/stikla.

Vannas istaba, tualete

Griesti  Līdz 6 m

Grīdas  Sagatavotas flīzēšanai. Ierīkotas elektriskās siltās grīdas.

Sienas  Sagatavotas flīzēšanai – špaktelētas, gruntētas.

Durvis  Koka/stikla.

Ventilācija  Individuālā klimata kontrole katrā dzīvoklī un gaisa pieplūde – nosūce visās telpās.

Instalētās sistēmas

Ūdensvads  Iebūvēti siltā un aukstā ūdens pievadi ar pieslēgtām armatūrām ūdens patēriņa vietās. Uzstādīti ūdens patēriņa skaitītāji.

Kanalizācija  Izbūvēti pievadi līdz katrai ūdens patēriņa vietai.

Elektroinstalācija  Ir ievilkta elektrības kabeļu sistēma no elektrības sadales līdz kontaktligzdām, slēdžiem un elektrības izvadam griestos, uzstādīti slēdži un kontaktligzdas.

Vājstrāva  Ierīkota telefona, interneta un kabeļtelevīzijas instalācija ar kontaktligzdām un ugunsdzēsības signalizācija.

Autostāvvietas Ēkas pazemes stāvā izbūvētas autostāvvietas. Automātiski sekcijveida paceļami vārti ar pulti. Grīda – betonēta.

Mājas teritorija

Labiekārtota teritorija pēc projekta, ierīkoti apstādījumi, celiņi un piebraucamais ceļš. Labiekārtotas un apzaļumotas jumta terases, iekšpagalms un pirmā stāva terases.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu