Atpakaļ

SUN TERRACES

 • SUN TERRACES
 • SUN TERRACES
 • SUN TERRACES
 • SUN TERRACES
 • SUN TERRACES
 • SUN TERRACES
 • SUN TERRACES
 • SUN TERRACES
 • SUN TERRACES

Kompleksa galvenais arhitektūras elements ir plašās terases, no kurām paveras gleznains skats uz Baltijas jūru, pludmali un priežu mežu. Ik rītu, stāvot uz terases, ar možām domām un interesantām idejām, var rāmi vērot, kā mostas jauna diena un sajust kā Saule, metot loku no jūras puses un lēni slīdot uz rietumiem, savā ceļā noglāsta un izgaismo ikvienu "Sun Terraces" laukumiņu.

Modernā trīsstāvu ēka, kuru veido divi korpusi, 42 apartamenti, ir projektēta tā, lai pār atklātajām terasēm, bērnu rotaļlaukumu un iekšpagalmu plūstu maksimāli iespējamais Saules apgaismojums visas dienas garumā. Ēku fasādes apdarē izmantoti tikai dabīgie materiāli, tādi kā ciedrs.  Kompleksa galvenais arhitektūras elements ir plašās terases (18 - 46,5 m2), no kurām paveras gleznains skats uz Baltijas jūru, pludmali un priežu mežu.  Kompleksā "Sun Terraces"- pieejamo apartamentu platība ir no 109.6 m2 līdz 261.3 m2. 3, 4, 5- istabu apartamenti. 64 autostāvvietas pazemes garāžā.
 
Projekts tika veidots ar domu sniegt iekšējo harmoniju gan ēkas iedzīvotājiem, gan garāmgājējiem, lai komplekss kā cilvēku veidotas arhitektūras objekts, līdzsvarotos ar īpašo, tikai Jūrmalai raksturīgās dabas arhitektūru. Celtnes apdarē pārdomāti izmantotie dabīgie materiāli, lai tā iederētos Jūrmalas unikālajā klimatā, lai mājas iemītnieki justos iederīgi un piederīgi šeit. Izvēloties apartamentus "Sun Terraces", Jūs kļūsit par daļu no šīs brīnumainās vietas.
 
Dzīvokļu unikālais plānojums un plašās terases ir tikai divi no svarīgiem argumentiem lai Jūs "Sun Terraces" izvēlētos par savām mājām. Panorāmas logi, augsti griesti un rūpīgi pārdomāts istabu plānojums, ļauj katram izvēlēties tieši tādu dzīvokli, kurš pilnībā atbilst viņa vēlmēm.
 
Saules gaisma un siltums piepildīs katru Jūsu dienu, jūras šalkoņa ieaijās vakaros, bet svaigais priežu gaiss spirdzinās naktī, baudot naktsmieru.

Apsaimniekošana

 •  Apsaimniekošanas mēnešmaksa EUR/kvm: 1.5
 •  Ūdens: 1 m3- 1,09 EUR
 •  Elektrība: 0,15 EUR/Kwh
 •  citi komunālie maksājumi: kanalizācija 1 m3- 1,07 EUR

Projekts "Sun Terraces" atrodas Jūrmalas centrā, Dzintaros, tieši pie jūras. Jūras viļņu šalkas, priežu meža vieglā šūpošanās, rimtas pastaigas pa klusajām ielām – tieši šādas izjūtas atklāj kūrortpilsētas īpašo garu. Jūrmala, iespējams, ir viens no vispazīstamākajiem un greznākajiem Baltijas jūras kūrortiem, kas atrodas vien nepilnu 30 km attālumā no  galvaspilsētas Rīgas.

Ēku fasādes apdarē izmantoti tikai dabīgie materiāli, tādi kā travertīns un ciedrs. Ciedra cēlkoksne kā izcilas kvalitātes būvniecības un apdares materiāls, kurš nav pakļauts trūdēšanai, deformācijai un neplaisā, augsti tiek vērtēta visā pasaulē. Travertīna porainā tekstūra nodrošina papildus siltināšanu, bet fasādes paneļu unikālais dzīslojums padara ēkas izskatu cildenu.
"Sun Terraces" dzīvojamā kompleksa projekts tika izstrādāts skandināvu funkcionālisma stilā, kuram piemīt īpašs lakonisms, tomēr, stingri ievērojot Jūrmalai vēsturiski izveidojušās raksturīgās iezīmes. Pateicoties šādam nosacījumam, abas mājas dabīgi un harmoniski iederas kūrorta kopējā arhitektūras kontekstā un dabas ainavā.
 
Projekts "Sun Terraces" ir projektēts tā, lai maksimāli izmantotu tieši dienas gaismu un visas, tās sniegtās priekšrocības. Eksterjera galvenais elements ir platās un plašās terases, kas kopējai arhitektoniskajai koncepcijai piešķir majestātisku, siltu, tomēr vienlaikus arī mājīgu gaisotni. Penthaus stila terases ir apdarītas ar ciedra cēlkoksni, bet ārējās sienas ar pulētu travertīnu. Tieši šī kombinācija ļāva arhitektiem vizuāli dabiski savienot "SunTerraces" stilu ar piejūras pilsētas vispārējo kontekstu un raksturu. "Sun Terraces" projektu ir izstrādājis viens no lielākajiem Rīgas arhitektu birojiem – "Kubs".
 
Iekšpagalmā ir ierīkots bērnu rotaļlaukums. "Sun Terraces" piebraucamie ceļi ir izklāti ar flīzēm, teritoriju norobežo žogs ar paceļamo barjeru, kuru ērti var atvērt ar tālvadības pulti. Pazemes autostāvvieta ir paredzēta 64 automašīnu novietošanai, kas ļaus katram iedzīvotājam droši atstāt savu transportlīdzekli.
 
Dzīvojamais komplekss "Sun Terraces" ir projektēts saskaņā ar jaunākajām tendencēm arhitektūrā, izmantojot modernās tehnoloģijas un, atbilstoši pieprasījumam, dabīgus materiālus. Īpaša, trīs slāņu logu iestiklošana nodrošina telpām lielisku skaņas un siltuma izolāciju. Katram dzīvoklim ir pievadīta kondicionēšanas sistēmas caurule ar svaiga gaisa padevi. Galvenais sistēmas bloks atrodas uz ēkas jumta, nodrošinot tīru gaisu.
 
Šobrīd apartamentos ir apmestas sienas, un viss ir gatavs iekšējās apdares darbiem. Telpu funkcionāls sadalījums, 3 metru augstie griesti un dzīvokļu lielā platība elastīgi ļauj radīt visdažādākos un neatkārtojamākos interjerus jebkurai gaumei. Pēc klienta vēlmes apbūvētājs piedāvā arī profesionāla arhitekta un interjeru dizainera pakalpojumus.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu