Atpakaļ

VALDEMARA REZIDENCE

  • VALDEMARA REZIDENCE
  • VALDEMARA REZIDENCE
  • VALDEMARA REZIDENCE
  • VALDEMARA REZIDENCE
  • VALDEMARA REZIDENCE
  • VALDEMARA REZIDENCE
  • VALDEMARA REZIDENCE
  • VALDEMARA REZIDENCE
  • VALDEMARA REZIDENCE
  • VALDEMARA REZIDENCE

Valdemāra rezidence» tomēr ir viens no mūsdienīgākajiem dzīvojamiem namiem Rīgā. Rekonstrukcijas gaitā ēkā veikti vairāki kvalitatīvi uzlabojumi, piemēram, izbūvēti divi pasažieru lifti, iekšpagalmos izbūvētas terases, ēka ieguvusi jaunus koka logus un durvis un mūsdienīgas inženiertehniskās sistēmas — katlu telpu, siltumtrasi, siltummezglu, ventkameru, vājstrāvu un elektrosadales telpas, gaisa kondicionēšanas sistēmas mansarda stāva dzīvokļos, jo pārējos dzīvokļos ventilācija nodrošināta ar Skandināvijā populārajām «Easy-vent» gaisa padeves ierīcēm. Īpaši jāatzīmē jaunizbūvētā stiklotā galerija, kas ērti savieno dzīvojamo namu ar blakusesošo viesnīcu «Valdemārs» un sniedz nama iedzīvotājiem iespēju izmantot viesnīcas klientu priekšrocības, piemēram, pasūtīt no viesnīcas gan maltīti, gan dzīvokļu uzkopšanu. Pārbūves procesā «Constructus» būtiski padziļināja un nostiprināja ēkas pamatus, lai izbūvētu plašu cokolstāvu, kurā ierīkotas četras konferenču zāles, vīna degustācijas telpas, kinozāle, kamīnzāle un citas nama iedzīvotāju un viesnīcas «Valdemārs» viesu izklaidei paredzētas telpas.

Pilnībā renovēta ēka Rīgas klusajā centrā, starp Elizabetes un Dzirnavu ielām, blakus Valdemāra Centram.  Šai skaistajai ēkai ir restaurētas greznas kāpņu telpas un vēsturiskās ēkas skaistā fasāde, izbūvēti jauni lifti. Valdemāra rezidencē būs viss, lai radītu savu kultūras, miera un elegances pasauli. Tikai iedzīvotājiem paredzēta mājas kinozāle ar kamīna telpu un vīna pagrabs, kā arī ērtas mantu glabātuves. Turklāt mājas iedzīvotāji var baudīt visas viesnīcas priekšrocības, kā uzkopšanu, sporta zāli, restorānu un ēdienu pasūtīšanu, apsardzi. Ēkas fasāde ar atsevišķām romantiski stilizētām detaļām, piemēram, zelmiņiem vācu renesanses formās, veidota, izmantojot Berlīnes arhitekta A. Gīzekes skices. Apdarē dominē jūgendstila ornamentika. Kāpņutelpā krāšņas vitrāžas un kokgriezumi. Ēka restaurēta 2006. gadā, un tajā iekārtota viesnīca. 

Valdemara Residence atrodas Rīgas klusā centra un rosīgās pilsētas centra daļas krustpunktā uz Krišjāņa Valdemāra ielas starp Dzirnavu un Elizabetes ielām. Blakus slejas Valdemāra centrs ar prestižiem birojiem. Apkārtne lepojas ar plašām kultūras baudīšanas iespējām - Valsts nacionālais mākslas muzejs 170 m, kinoteātris Splendid Palace 550 m, Latvijas Nacionālais teātris 900 m. Tāpat vakarus iespējams pavadīt labākajos Latvijas restorānos - Bibliotēka Nr.1 700 m attālumā, bet Riviera vien 300 m attālumā. Gardu maltīti iespējams pagatavot o 1,2 km attālajā Rimi veikalā iegādātiem produktiem. Bērnu izglītību nodrošinās Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, kas atrodas 650 m attālumā vai 750 m attālā Rīgas 10.vidusskola. Par pirmsskolas vecuma bērniem rūpēsies Montesori māja 750 m attālumā.Aktīvu rīta skrējienu iespējams veikt 100 m attālajā Kronvalda parkā, bet ar jebkuru Rīgas vietu ērti savienos Rīgas sabiedriskais transports, kura pietura atrodas 140 m no namdurvīm.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu