Atpakaļ

TAL RESIDENCE

 • TAL RESIDENCE
 • TAL RESIDENCE
 • TAL RESIDENCE
 • TAL RESIDENCE
 • TAL RESIDENCE
 • TAL RESIDENCE
 • TAL RESIDENCE
 • TAL RESIDENCE
 • TAL RESIDENCE
 • TAL RESIDENCE
 • TAL RESIDENCE

Perfekta atrašanās vieta un arhitektūras dizains, pazemes autostāvvieta - tās ir unikālas projekta priekšrocības.

Ēkas mūsdienu arhitektūra ar savu atvērtību un pārredzamību ļauj mājas iedzīvotājiem no mājas panorāmas logiem un plašām terasēm baudīt iespaidīgu skatu uz vēsturisko ēku kvartālu. TAL Residence - cieņas apliecinājums dižajam šaha ģēnijam, rīdziniekam - Mihailam Talam, tradīcijām un Rīgas pilsētas vēsturi.
Avantūrisms, bezkompromisa lēmumu pieņemšana, bezgalīgs optimisms un enerģija, kas pavadīja Mihailu Talu savā dzīvē, kļuva par iedvesmas avotu no TAL Rezidences radītājiem un tika atspoguļots arhitektūras risinājumos.
 
TAL RESIDENCE atrodas labiekārtotā teritorijā ar platību 1149 m². Astoņstāvu ēkā ir 34 apartamenti. Dizianeru veidotās hallēs nodrošināta vieta konsjeržam un vieta viesu uzņemšanai. Visi dzīvokļi ir luksusa klases, dzīvokļu kompleksam ir plaši balkoni, jumta terases unpersonīgā teritorijā. Apartamenti plānoti kā atvērtā plānojuma ar plašu platību. Pat vēlīnos būvniecības etapos ir paredzētas apvienošanas iespējas. Mājā paredzēta Rīgas Siltums apkures  sistēma. Katram dzīvoklī tiks uzstādīti patērētā siltuma skaitītāji, izvietoti pagraba telpā, no kurienes dati tiks nosūtīti uz pakalpojumu sniedzēja datoru. Dzīvokļi būs aprīkoti ar regulējamu temperatūru no radiatoriem, kuri iemontēti grīdās. Mājai ir divi dizaineru veidoti bezskaņas ātrgaitas panorāmas lifti, slēgta pazemes stāvvietu. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar vismodernāko ugunsdrošības sistēmu. Iemītnieku  drošību nodrošina diennakts apsardze: videokameras, domofoni, signalizācija savienota ar apsardzes firmas pulti, čipkaršu piekļuves, automātiskie vārti uz tālvadības pulti.

TAL RESIDENCE atrodas Elizabetes ielā 39, visvairāk respektablākajā  Rīgas pilsētas daļā. Birojs Elizabetes ielā  - katra uzņēmēja lepnums, savukārt dzīvoklis skaistākajā galvaspilsētas daļā, Klusajā centrā, starp vēsturiski nozīmīgām ēkām, kas uzskaitītas Kultūras fondā UNESCO - īpaša privilēģija. Šodien Klusais centrs - iecienītākās rīdzinieku atpūtas vietas brīvdienās Rīgā - izsmalcināti restorāni, vīna studija, traktieri, kafejnīcas, konditorejas - vietas, kur vakaros pulcējas tie, kuri zina, kā novērtēt katru dzīves mirkli.

Elizabetes iela un blakus ielas rada īpašu kultūras un mākslas vidi, kur cienītāji var baudīt Jūgendstila arhitektūras pērļu skaistumu Rīgas centrā. Muzeji, koncertzāles, teātri, piecu minūšu gājiena attālumā. Īpašu šarmu pievieno Kronvalda parks, Esplanāde, Viesturdārzs. Vecpilsēta atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu