Atpakaļ

ELIZABETES IELA

 • ELIZABETES IELA
 • ELIZABETES IELA
 • ELIZABETES IELA
 • ELIZABETES IELA
 • ELIZABETES IELA
 • ELIZABETES IELA
 • ELIZABETES IELA
 • ELIZABETES IELA

Ēka Elizabetes ielā 22 ir daļa no 1899. gadā pēc arhitekta Konstantīna Pēkšēna projekta celtā īres nama. Tas ir vietājas nozīmes arhitektūras piemineklis, eklektisma pērle, kas savā laikā bijusi lielākā dzīvojamā ēka Rīgā un aizņem kvartāla daļu starp Elizabetes, Marijas un Alfrēda Kalniņa ielu. Nams ir viens no plastiski bagātākām un dekoratīvi greznākām sava laikmeta dzīvojamām ēkām.

Rekonstrukcijas rezultātā ēkas pirmajā, otrajā un trešajā stāvā saglabātas komercplatības, bet dzīvojamā nama ceturtajā, piektajā un sestajā stāvā izveidoti 48 mūsdienu prasībām atbilstoši dzīvokļi, kas apvienojumā ar izdevīgo atrašānās vietu pašā Rīgas centrā rada ideālu vietu prasīgam pilsētniekam. 

Pārdomāts plānojums. Katrā dzīvoklī paredzēta virtuves zona, priekšnama zona ar skapi, vieta pusdienu galdam, divānu grupai ar TV kā arī ērta vannas istaba.

 

Visi dzīvokļi šajā projektā ir ar pilnu apdari un nodoti ekspluatācijā.

 • 2-istabu no 43 līdz 58 m2 Cena no 109.000 Eiro
 • 3-istabu no 66 līdz 76 m2 Cena no 174.900 Eiro
 • 4-istabu no 81 līdz 93 m2 Cena no 268.600 Eiro

 

Augsta būvniecības un apdares risinājumu kvalitāte. Grīdas segums – dabīgais masīvkoka parkets no ozola vai oša. Ieejas durvis un iekšdurvis ar dabīgā finiera apdari, precīzas 19.gadsimta logu kopijas. Villeroy&Boch, Duravit un Hansgrohe santehnika, ekskluzīvas sērijas vadošo ražotāju itāļu flīzes.

Jaunās rekonstrukcijas tehnoloģijas (stikloti lifti, vēdināms stikla kupols, pārejas tiltiņi) ievērojami palielina ar dzīvošanu unikālā vēsturiskā mājā saistīto komfortu, bet pārdomātie plānošanas risinājumi saglabā plašumu, piešķir mājoklim oriģinalitāti un mūsdienīgumu un ļauj efektīvi izmantot katru platības kvadrātmetru, kas būtiski uzlabo dzīvošanas kvalitāti. Optimālie dzīvokļu izmēri ļauj izvēlēties sev vispiemērotāko variantu.

Nama koplietošanas telpu dizains ir veidots tā celtniecības gadu stilā, un visi saglabājušies interjera elementi tiks atjaunoti.

Visos dzīvokļos paredzēts pieslēgt apsardzes un ugunsgrēka signalizāciju, internetu un televīziju.  Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar savu patērētā siltuma uzskaites sistēmu, kas palīdzēs samazināt un kontrolēt apkures izmaksas.

Elizabetes Residence atrodas Elizabetes ielā 22, kas novietojusies starp Rīgas maģistrālajām centra ielām - bruģēto romantisma pilno Krišjāņa Barona ielu un veikaliem bagāto Aleksandra Čaka ielu. No Vecpilsētas Elizabetes Residenci šķir tikai 800 m. Apkārtne lepojas ar gadsimtiem veco Vērmanes dārzu 150 m attālumā, kas piemērots gan jaukām pastaigām, gan aktīvam rīta skrējienam. Augstvērtīgus kultūras pasākumus piedāvā Latvijas Nacionālā Opera, kas novietojusies tikai 800 m no dzīvokļa nama durvīm. Garšas kārpiņas kutinošas sajūtas iespējams noķert vienā no labākajiem Latvijas restorāniem - Bibliotēka Nr.1 550 m attālumā, bet mājas maltīte pagatavojama no600 m attālajā Rimi veikalā iegādātiem produktiem. Galerija Riga, kas atrodas tikai 600 m no dzīvokļa nama, sniegs iepirkšanās baudījumu ikvienam. Bērnu izglītību nodrošinās Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 850 m attālumā, bet par mazākajiem iedzīvotājiem parūpēsies pirmsskolas izglītības iestāde Akas ielā, kas atrodas vien 950 m attālumā. Jebkuru no Rīgas daļām viegli sasniegt ar sabiedrisko transportu, kas kursē gan pa A.Čaka, gan Kr.Barona ielām 300 m rādiusā..

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu