Atpakaļ

PETITE FLEUR

  • PETITE FLEUR
  • PETITE FLEUR
  • PETITE FLEUR
  • PETITE FLEUR
  • PETITE FLEUR

Petite Fleur - tas ir dzīvoklis, kas nodrošina vienotu, masveida dzīvojamu platību, kas pilna ar gaismu un svaigu gaisu, izpildīts hi-tech stilā. Griestu augstums standarta dzīvoklī ir 3,0 m. Augstie griesti un lieli logi radīti īpašai noskaņai. Pajumti par oriģinālu, paužot fundamentāli atšķirīgu attieksmi pret dzīvi par labu brīvo attieksmi.

Trešām stāva dzīvokļiem ir privāta terase uz jumta, pirmā stāva dzīvokļiem - Mājas platība.

Panorāmas logi no grīdas līdz griestiem, ļauj baudīt skaistus skatus, vērot noskaņu dabu, dienu un nakti, lai justies daļa no Visuma. Plaša dzīvojamā istaba ar atsevišķu virtuves zonu vienmēr esam priecīgi satikt savus draugus un radiniekus.

Lielāko daļu no Dzīvoklis tiek piedāvāts pilnībā pabeigta. Santehnika un flīzes no Villeroy & Boch, parketa Elegant Living. Bet jūs varat izvēlēties vienu no iepriekš interjera projektu.

Ņemt vērā intereses, kuri vēlētos iegādāties ar pilnu apdari dzīvokļi. Par tiem, kas sagatavotas vairākas iespējas pilnībā pabeigta apartamenti, virtuve, santehnikas, apgaismes un mēbelēm.

''Petite Fleur'', un piedāvā pilnu pakalpojumu "pabeigti". Klientam tiks nodrošināti ar piedāvātajām profesionālas konsultācijas un ieteikumus pakalpojumiem dizaineru, augstas kvalitātes darbu, kas garantē, '' Crystal Palace ''. Pēc Jūsu pieprasījuma mēs varam pārņemt organizācijas, veidojot interjeru dzīvoklī un stingru kontroli pār šo procesu. Neatkarīgi no jūsu izvēles, jūs vienmēr saņemsiet kvalitāte garantēta.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu