Atpakaļ

LOFT

  • LOFT
  • LOFT
  • LOFT
  • LOFT
  • LOFT

Plašums un elegance raksturo šo projektu. Minimālisma stils apdarē, formu skaidrība, lieli logi, monohroma krāsu gamma rada mājīguma sajūtu. Tā būs četru stāvu māja ar 22 apartamentiem. Apartamentu platības no 55 - 116 kv.m. 2-4 istabas. Apartamenti tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari (izņemot virtuves iekārtu). Mājā ir lifts, pazemes stāvvieta, virszemes stāvvieta, kā arī noliktavas telpas. Nodots ekspluatācijā 2014. gada jūnijā. Blakus mežs, upe. Līdz jūrai - 5 minūšu brauciens ar auto. 

Pārdodas apartamenti ķieģeļu mājā, kopumā 26 dzīvokļi ar ekskluzīvu apdari. Māja atrodas Jūrmalā-Lielupē, ar skatu uz upi. Tuvumā atrodas elitārs jahtu klubs. Kopējā platība 3500 kv.m. Teritorija ir slēgta un nožogota, papildus drošība – dzīvā apsardze un 24h videonovērošana. Ir pieejama gan virszemes gan pazemes autostāvvieta. Bērniem ierīkots rotaļu laukums. Dzīvokļu platības no 57 līdz 140 kv.m. Cenas sākot no 143 000 Eiro. Ekspluatācijas nodošanas termiņš ir 2014.gada pavasaris. Ir ierīkotas visas pilsētas komunikācijas, gāzes apkure, katrā dzīvoklī individuāli skaitītāji. Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilno apdari, ir izmantoti dabīgi un kvalitatīvi materiāli.

 

Iekšējās sienas ir nokrāsotas ar Beckers krāsām

Augstas kvalitātes laku un krāsu materiāli, kuri ir viegli izmantojami, tika radīti daudzu gadu garumā, ar kopīgām profesionālu mākslinieku – krāsotāju pūlēm. Neatkarīgi no tā, vai materiāli tiek izmantoti profesionāliem mērķiem, vai Jūs tos izmantojat savās mājās, ir patīkami zināt, ka mēs nodrošinām Jūs ar visā Eiropā slavenākajām krāsām un lakām.                  

 

Villeroy & Boch santehnika

Villeroy & Boch ir labi pazīstams vācu uzņēmums, kas specializējas gan santehnikas, gan arī virtuves trauku ražošanā. Uzņēmuma vēsture sākās 1748. gadā, kad Fransuā Bošs [Francois Boch] ar saviem trīs dēliem sāka ražot keramikas traukus. Tas arī bija kompānijas Villeroy & Boch sākums 1748. gadā. Šobrīd tas ir liels uzņēmums, kas specializējas virtuves piederumu, keramikas flīžu, santehnikas  un vannas istabas piederumu ražošanā .

 

Villeroy & Boch  ir kompānija, kas pielieto inovatīvas tehnoloģijas santehnikas un iekārtu izgatavošani izmantojamo materiālu jomā; šim uzņēmumam ir senas tradīcijas, kas veidojušās 260 gadu ilgajā kompānijas pastāvēšanas laikā. Jāatzīmē, ka šodien Villeroy & Boch ir viens no galvenajiem zīmoliem, santehnikas jomā gan Vācijā, gan  Eiropā.

Tāpat Villeroy & Boch arī nodarbojas ar santehnikas ražošanu sabiedriskajām ēkām un medicīnas iestādēm. Svarīgi ir arī tas, ka Villeroy & Boch santehnikas izstrādājumi tiek izgatavoti tikai no ekoloģiski tīriem materiāliem, kas nepiesārņo apkārtējo vidi

 

Masīvkoka durvis

No masīvkoka izgatavotas durvis ir pelnīti ieguvušas elites klases izstrādājumu reputāciju. Tam ir vairāki iemesli, tostarp dabīgā koka ekoloģiskā tīrība, pievilcīgais ārējais izskats, lieliskie skaņas un siltuma izolācijas raksturlielumi, augsta izturība un ilgmūžība. Arī ražotāji augstu vērtē masīvkoka durvis, galvenokārt  tāpēc, ka koksni ir viegli apstrādāt .

 

Grīda – ozolkoka parketa dēļi

Ozolkoka parkets nozīmē izsmalcināta gaumi un izturību. Klasiska ozolkoka grīda - tas ir dabiski, un dabiskums rada tuvību dabai un komfortu mājā. Tādēļ tik daudzi cilvēki, vēloties stila eleganci apvienojumā ar augstu kvalitāti, izvēlas ozolkoka parketa dēļus. Ozols ir viens no vērtīgākajiem kokmateriāliem. Tas ir labākais materiāls, lai izgatavotu parketa dēļus. Tā unikālās īpašības ir zināmas jau kopš seniem laikiem, kad pat bija aizliegts cirst ozolus. Tiek uzskatīts, ka, jo vecāks koks, jo labāka koksnes kvalitāte. Smalkās krāsas nianses, daudzveidīga un dzīva tekstūra – tas ir tas, kas raksturo ozola parketa dēļu izskatu. Ozolkoka parketa grīdām ir augsta cietība un izturība, tās ir  nevainojamas gaumes un elegances, vienkāršības un bagātības, ilgmūžības un skaistuma apvienojums.

 

Ozolkoka parketa dēļu īpašās īpašības

Pateicoties īpašajai izturībai, ozols vienmēr ir ticis uzskatīts par  lielisku celtniecības materiālu. Tieši šis koks tika izmantots kuģu un māju būvniecībā, mēbeļu ražošanā.  Tāds parkets spēj kalpot ilgu laiku un liecina par interjera saimnieka uzticamību un stabilitāti, viņa stipro raksturu un izsmalcināto skaistuma izjūtu. Pateicoties savai dabiskajai faktūrai, ozolkoka parkets rada mājā dabiskuma un senatnīguma iespaidu. Parketa lakotā vai matētā virsma neatstāj vienaldzīgu nevienu un ļauj ieklāt šādu grīdu ikvienā istabā.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu