Atpakaļ

ART LUXURY HOUSE

  • ART LUXURY HOUSE
  • ART LUXURY HOUSE
  • ART LUXURY HOUSE
  • ART LUXURY HOUSE
  • ART LUXURY HOUSE
  • ART LUXURY HOUSE

Klusā centra visskaistākajā vietā, kur Strēlnieku iela satiekas ar Alberta ielu jūgendstila pērļu ieskauta slejas STRĒLNIEKU IELAS 7 dzīvojamā ēka. 
Ēkas modernā arhitektūra, pārdomāti dzīvokļu plānojumi, plašās jumta terases, pazemes stāvvieta ir šī projekta unikālās priekšrocības. No fasādes ēkas plašajiem panorāmas logiem, balkoniem un jumta terasēm ir unikāla iespēja baudīt skatu uz Alberta ielas jūgendstila vēsturiskajām ēkām.

STRĒLNIEKU 7 projekts atrodas uz 1860 m2 plaša zemes gabala un sastāv no divām ēkām, kuras savieno grezns lobijs, pazemes autostāvvieta un labiekārtots iekšpagalms. 
Strēlnieku 7 nams ir veidots kā 7 stāvu ēka, kurā atrodas 51 dzīvoklis un komerctelpas mākslas galerijas, biroju, skaistumkopšanas salonu izveidei ēkas pirmajā stāvā. Projektā ir izveidoti trīs veida īpašumi: tradicionālie apartamenti otrajā korpusā ar balkoniem, apartamenti fasādes ēkā ar balkoniem un skatu uz Alberta ielu un grezni augšstāva dzīvokļi (penthouse) ar plašām jumta terasēm. Dzīvokļu platības ir no 50 m2 līdz 324 m2. Ir paredzēta dzīvokļu apvienošanas iespēja celtniecības gaitā. STRĒLNIEKU 7 dzīvokļi tiek piedāvāti ar „pelēko” apdari, kurā jaunais dzīvokļa īpašnieks var izveidot pats savu interjeru. Klientu ērtībām tiek piedāvāti vairāki iekšējās apdares varianti, kurus izstrādājuši profesionāli dizaineri-interjeristi.

Koplietošanas telpu apdares līmenis paredzēts augstākās kvalitātes, ieejas hallē paredzot atpūtas zonas nama iedzīvotājiem. Ēkā tiks nodrošināta
24h dzīvā ēkas apsardze un dežurants. Ēkā tiks izbūvēta efektīva apkures sistēma un piespiedu ventilācijas sistēma, ūdens
attīrīšanas sistēma, speciāli logi ar paaugstinātu skaņas izolāciju, moderni ātrgaitas lifti, kas būs savienoti ar pazemes autostāvvietu. 
Strēlnieku 7 projektā par iedzīvotāju labsajūtu un augstu dzīves kvalitāti ir padomāts līdz pat vismazākajam sīkumam. Pakalpojumu sistēma ir radīta saskaņā ar pasaules luksusa klases viesnīcu praksi un labākajām tradīcijām, dzīvokļa uzkopšanu, citu mājsaimniecības pakalpojumu organizēšanu, pastkastes iztukšošanu prombūtnes laikā uzticot atbildīgam un profesionālam nama servisa menedžerim.

Ēkas nodošana ekspluatācijā paredzēta 2015. gada maijā. 
Dzīvokļu cenas sākot no 3200 euro/m2.

 

Māja atradīsies prestižajā vēstniecību rajonā, netālu atrodas Bulvāru loka parki, Vecrīga, Rīgas jahtkluba piestātnes un Rīgas pasažieru osta. Netālu atrodas vadošo banku biroju ēkas, uzņēmumu pārstāvniecības, ekskluzīvas konferenču telpas, kā arī nenoliedzamais pilsētas šarms - atpūtas un izklaides vietas, savukārt, līdz Jūrmalai un Rīgas starptautiskajai lidostai ir 20 minūšu brauciens ar auto. Šis ir viens no pašiem pēdējiem neapbūvētajiem zemes gabaliem, kas robežojas ar 20.gs. sākuma apbūvi un kurā ir iespējama jaunas ēkas būvniecība. Nekustamo īpašumu atšķir no pārējiem ērta piebraukšana, īsts klusais centrs, maģistrālo ielu neesamība.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu