Atpakaļ

ALFREDA

 • ALFREDA
 • ALFREDA
 • ALFREDA
 • ALFREDA
 • ALFREDA
 • ALFREDA
 • ALFREDA
 • ALFREDA
 • ALFREDA
 • ALFREDA
 • ALFREDA
 • ALFREDA

Alfrēda Kalniņa ielā esošā ēka Nr.6, kurā atrodas "Alfreda" apartamentu komplekss, ir iekļauta UNESCO pasaules mantojumā. Šī ēka ir celta 19. gadsimtā, un būdama daļa no Ziemeļu Parīzes vēstures, nes sevī šī lieliskā laikmeta atspulgu.

Šobrīd ēka ir saudzīgi atjaunota; tā ir saglabājusi savu vēsturisko vērtību, iegūstot jaunas komunikācijas, novecojušie materiāli ir nomainīti pret jauniem. Ēkas neoklasicisma un eklektikas elementi ir saudzīgi restaurēti un saglabāti. Apdarē ir izmantots ar izsmalcinātiem elementiem rotāts, dabīgais akmens un matētas sarkanas krāsas dekoratīvie ķieģeļi.

"Alfreda" komplekss sastāv no četrām ēkām, kuras veido slēgtu kontūru ar mājīgu iekšpagalmu un dārzu tā centrā. Līdzās vijas Vecrīgas klusās ieliņas, bet divu soļu attālumā atrodas nesteidzīgām vakara pastaigām un sporta nodarbībām piemērotie parki.

Četros mājas stāvos ir izvietoti 36 brīvā plānojuma dzīvokļi, kuru platība ir no 57 līdz 154 kvadrātmetriem. Dzīvokļi ir aprīkoti ar kamīniem, daudzos ir viens vai divi balkoni, no kuriem paveras elpu aizraujošs skats uz Vecrīgu.

Iedzīvotāju ērtībām mājā ir ierīkota jaunās paaudzes "Box Parking" autostāvvieta.

BMP sistēma ir pilnībā automatizēta BoxParking ātrdarbības autostāvvieta, kurā ir pielietots neatkarīgo šūnu princips. Šī sistēma ir optimāla tādai autostāvvietai, kur katrā tās līmenī parkošanās vietu skaits ir ierobežots.

BMP sistēma ļauj pārbīdīt ikvienu šūnu (platformu) jebkurā no četriem galvenajiem virzieniem. Lai to varētu izdarīt, vismaz viena šūna autostāvvietā ir jāatstāj tukša. Turklāt katra šūna tiek projektēta atsevišķi, un to var izmantot neatkarīgi no visām pārējām.

Galvenā šīs sistēmas priekšrocība ir iespēja maksimāli efektīvi izmantot autostāvvietas platību un izvietot tajā vairāk automašīnu nekā jebkura cita veida automātiskajās autostāvvietās.

Ēku var aprīkot ar BMP sistēmu tās projektēšanas stadijā, ar to var aprīkot arī gatavas ēkas un projektus ar dažādas formas un izmēra telpām, un arī ēkās ar sarežģītiem konstrukcijas elementiem (piemēram, kolonnām, liftu šahtām, kāpņutelpām u.c.).

Katras autostāvvietas aprīkojums tiek izgatavots, ievērojot pasūtītāja tehniskās vēlmes un prasības, tai skaitā attiecībā uz izvietojamo automašīnu gabarītiem un to masu.

Izmaksas: 45 000 eiro.

BMP sistēmas galvenie tehniskie raksturlielumi autostāvvietā ar standarta prasībām:

Vidējais parkošanās blīvums:

16 m²/auto

Automašīnas gabarīti:

5,25 х 2,11 x 1,95 metri

Automašīnas svars:

līdz 3 tonnām

Automašīnu veidi:

vieglās automašīnas un džipi

Temperatūras režīms:

no -35 līdz +45 ºС

Ārējie ekspluatācijas nosacījumi: 

mitruma/dubļu/sala izturīga

Funkcionēšanas īpatnības:   

automašīnu novietošana/izgūšana nonstop režīmā

 

Kluba tipa dzīvojamā māja "Alfreda" atrodas Rīgas centrā, nedaudz nostatus no blīvi apmeklētā pilsētas vēsturiskā centra - Vecrīgas, klusā un gleznainā pilsētas daļā ar unikālu infrastruktūru. Dodoties pastaigā, mājas apkaimē jūs atradīsiet:

 • Rīgas cirku, kurš atrodas vienā no Eiropas senākajām cirka ēkām;
 • Dzelzceļa staciju, no kuras ik dienas atiet vilcieni uz Krievijas un Baltkrievijas galvaspilsētām un kuras ēkā atrodas arī liels iepirkšanās centrs "Origo";
 • Latvijas Nacionālo operu, kurā jūs varēsiet izbaudīt labāko Latvijas operas un baleta režisoru iestudējumus;
 • Vairākus lieliskus parkus - pilsētas vecāko parku - Vērmaņdārzu, Esplanādi un grandiozo Kronvalda parku;
 • Slaveno Berga Bazāru - fantastisku, 19. gadsimtā būvētu tirdzniecības kompleksu, kurā jūs varēsiet iegādāties apģērbu, tehniku, ikdienā nepieciešamās preces un produktus, kā arī antikvārus un labāko Latvijas amatnieku izstrādājumus.

Turklāt netālu no "Alfreda" kompleksa ir atrodamas dažnedažādas kafejnīcas, restorāni, pārtikas un modes preču veikali, sporta un izklaides centri, SPA studijas, fitnesa un skaistumkopšanas saloni, kā arī labākie kazino Baltijā.

Tikai 10 minūtes mierīgā solī, un jūs nonāksiet Rīgas vēsturiskajā centrā, kur varēsiet izbaudīt tā unikālo arhitektūru un slavenos vēstures pieminekļus - seno Doma baznīcu, Svētā Pētera baznīcu, Rīgas pili un daudzus citus.

Kontaktpersona

Ideal Property

Ideal Property

Nekustamā īpašuma apsaimniekošana, tirdzniecība, īre. +37129466476 Viber jurij@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu