Atpakaļ

VILLA AL MARE

  • VILLA AL MARE
  • VILLA AL MARE
  • VILLA AL MARE
  • VILLA AL MARE
  • VILLA AL MARE
  • VILLA AL MARE
  • VILLA AL MARE

Jaunais premium klases dzīvojamais komplekss “Villa al Mare” atrodas vienā no prestižākajām vietām Jūrmalā - Dzintaru prospektā .

“Villa al Mare” raksturo moderna arhitektūra, kas dabīgi iekļaujas Jūrmalas vidē, augstvērtīgi celtniecības risinājumi, pārdomāti dzīvokļu plānojumi, izcila atrašanās vieta pirmajā līnijā aiz jūras kāpām un skats uz jūru no ēkas augšējiem stāviem.

“Villa al Mare” ir slēgta un labiekārtota teritorija, zem ēkas izvietota plaša autostāvvieta ar 24 vietām, tuvu labiekārtots gājēju ceļš uz jūru, kur pludmalē atrodas restorāns Light House Jūrmala, dažu kvartālu attālumā atrodas Dzintaru koncertzāle un gājēju iela – Jomas iela, kas piedāvā plašu viesnīcu, SPA, restorānu un kafejnīcu izvēli. Attālums no “Villa al Mare” līdz starptautiskajai lidostai Rīga ir tikai 17 km, un līdz Vecrīgai – 23 km.

“Villa al Mare” kompleksā ir 2 ēkas, iegādei tiek piedāvāti 18 dzīvokļi vienā ēkā, platībā no 82 kv.m. līdz 180 kv.m. Pirmā stāva dzīvokļiem ir terases un izeja uz privātu un labiekārtotu teritoriju, visiem pārējiem dzīvokļiem ir plaši balkoni, vai terases. Dzīvokļi tiek piedāvāti melnās apdares stadijā, tos ir iespējams apvienot, izveidojot dzīvokli ar platību vairāk kā 300 kv.m. Papildus iespējams iegādāties pazemes autostāvvietu un mantu glabātuvi ēkas pagrabā.

“Villa al Mare” ēkas karkass būvēts no monolīta dzelzsbetona, griestu augstums no 3 m – 3.65 atkarībā no stāva. Ēkā ir centralizētās pilsētas komunikācijas, gāzes apkure ar individuālu katlu, ir ūdens un apkures skaitītāji precīzam patēriņam, dzīvokļos ir 3 fāzu 16A elektrības jauda, dabīgā ventilācija ar nosūci virtuves un sanmezglu zonās, ērts lifts 8 personām. Ēkā ir lielas Schucco logu vitrīnas, ar 3 stiklu slāņiem, no kuriem ārējais ir tonēts un selektīvs ar apstrādi pret UV starojumu. Dzīvokļiem ir ugunsdrošās ieejas durvis EI30. Ēkas ieejas koridora un kāpņu telpas apdare veidota siltos un piesātinātos toņos, izmantojot Itālijas marmora flīzes un spoguļus. Ēkā paredzēta video domofona sistēma, kas savienos dzīvokļus ar pagalma ieejas vārtiem un ēkas ieeju, katrā dzīvoklī tiks ievilkts TET optiskais interneta kabelis, signalizācija.

Kontaktpersona

Ilona Gorenko

Ilona Gorenko

Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ideal Property. +37126176578 Viber ilona@idealproperty.lv

Uzdot jautājumu